Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Вітаємо учасників пілотного проєкту сертифікації педагогічних працівників !

          Сертифікація є одним із щаблів професійного зростання вчителя Нової української школи. Цей пілотний проєкт є оцінюванням професійних компетентностей вчителя та потужним стимулом до фахового вдосконалення.      Сертифікація допомагає виявити кращих вчителів початкових класів – професіоналів та агентів змін у освіті, готових поширювати свій досвід.

       За даними Державної служби якості освіти України у 2021 році 1025 учителів початкових класів (58,4% від зареєстрованих), які за результатами вивчення практичного досвіду роботи набрали 94 бали та більше, успішно пройшли сертифікацію. Серед них і наші педагоги комунального опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради:

         

            КУЗУБ Галина Федорівна              

          РЕВКО Алла Олександрівна

         Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та вся педагогічна спільнота вітає учителів-початківців з успішним проходженням сертифікаційних випробувань. Щиро бажаємо здоров'я, творчої наснаги, креативності, нових ідей і натхнення. Нехай шкільні будні будуть наповнені добром і позитивом! Успіхів вам у навчанні та вихованні молодого покоління.« повернутися до списку новин