Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОВЕДЕНО УСПІШНО

22 січня 2020 року на базі комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради відбувся семінар-тренінг за темою «Розвиток комунікативних здібностей на уроках англійської мови». Учасники семінару, учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти, із самого початку стали активними учасниками заходу. 

Учитель Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мельник В.М. ознайомила присутніх із питанням «Якісна підготовка учнів старших класів до ЗНО з використанням автентичних матеріалів, тестових та інформаційних технологій» та провела практичне заняття із оцінювання письмових робіт відповідно до Критеріїв оцінювання письмових робіт на ЗНО.

Головний спеціаліст відділу освіти Управління ОКТСМС Дорошенко Н.М. проаналізувала результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

У рамках роботи семінару Дитюк О.І., учитель Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, голова методичного об’єднання учителів іноземних мов, провела тренінг «Як зробити урок іноземної мови сучасним та цікавим». Усі учасники семінару творчо працювали у групах, Олена Іванівна залучала вчителів до розв’язання певних творчих завдань, які розвивають мовленнєві навички, творче мислення, навіюють впевненість та роблять уроки цікавими та результативними.

Учитель Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мацвійко В.В. поділилася своїм власним досвідом роботи із питання «Формування комунікативних компетенцій учнів на основі навчальних та реальних ситуацій», зокрема – методу проектів.

Дякуючи сучасним інформаційним технологіям, учасники семінару мали змогу обмінятися необхідними відео- та аудіо-записами, які стануть у нагоді для проведення уроків та для позакласної роботи.

Учителі дійшли одностайного висновку, що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативне та соціокультурне спрямування.

Як і на кожному семінарі, було вироблено рекомендації для учителів англійської мови та вручено сертифікати учасника семінару. Семінар пройшов у дружній, творчій атмосфері.« повернутися до списку новин