Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія Управління

30 червня 2021 року відповідно до затвердженого плану роботи Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, відбулося чергове засідання Колегії Управління за участю директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та директорів закладів культури Куликівської селищної ради.

Перед початком засідання Колегії відбулася профспілкова конференція працівників закладів і установ підпорядкованих Управлінню ОКТСМС Куликівської селищної ради, на якій розглянуто питання про схвалення проєкту Колективного договору між Управлінням освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради та Первинною профспілковою організацією Куликівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки на 2021-2026 роки.

Валентині КЛИМЕНКО було доручено підписати проєкт Колективного договору між Управлінням освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради та Первинною профспілковою організацією Куликівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки на 2021-2026 роки.

До того, як розпочати офіційну частину засідання Колегії, начальник Управління Світлана МАСЛЬОНКА, привітала переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти, а саме:

- Юлію ТРОЙНО, директора Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович Куликівської селищної ради;

- Аллу ВИНИЧЕНКО, директора Вересоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради;

- Миколу ЛІТУШКА, директора Салтиково-Дівицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

Начальник Управління окремо подякувала ШИЛО Раїсі Миколаївні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справах навчання та виховання підростаючого покоління, вручивши Грамоту Управління та цінний подарунок.

Перейшовши до офіційної частини Колегії начальник Управління Світлана МАСЛЬОНКА оголосила Порядок денний засідання Колегії:

1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років та визначення основних завдань щодо підготовки господарського комплексу до сталого функціонування в зимових умовах 2021-2022 років.

2. Про підсумки участі здобувачів освіти та педагогічних працівників у творчих та інтелектуальних конкурсах, виставках, турнірах у 2020-2021 навчальному році.

3. Про розвиток галузі «Туризму» як фактор промоції регіону. Актуальні проблеми розвитку туризму в Куликівській ТГ.

4. Про стан організації роботи з охорони праці в закладах освіти та культури.

На засіданні були розглянуті питання порядку денного Колегії, проведено конструктивний діалог керівництва Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради  з директорами закладів освіти та культури щодо проблемних питань, які виникали в ході обговорення.

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення та наголосила на тому, що за результатами засідання будуть доопрацьовані та підписані проєкти наказів щодо розглянутих на засіданні Колегії питань.

 « повернутися до списку новин