Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

Шановні колеги, друзі, однодумці, партнери!  Шановні працівники закладів освіти, культури та спорту!

 Завершує свій відлік 2021 рік. Для усіх нас це був рік непростих випробувань , значних обмежень і достатніх можливостей! Ми з вами продовжували  втілювати у життя не прості  процеси  оптимізації в освітянській галузі, при цьому у повній мірі забезпечуючи державний стандарт якості освіти. Ми усі разом  протягом року створювали достатньо якісний культурний продукт, незважаючи на карантинні обмеження, що на  тривалий  час переводили  роботу працівників культури в онлайн-режим. Ми здобували значні результати у спорті завдяки наполегливості тренерів та великому бажанню  спортсменів  різних поколінь досягати кращих  здобутків!

 Ми розпочали розвивати туристичний потенціал громади із прагненням у найближчому майбутньому презентувати наш регіон через  туристичні маршрути  та привабливі екскурсійні об’єкти  нашого краю!

Ми усі разом плідно працювали на спільний  результат  роботи! Дякую кожному з вас за роботу, взаєморозуміння та відданість справі!

Дякую очільникам  нашої громади за всебічну  і постійну підтримку  розвитку галузі та втілення у життя сучасних проєктів розвитку в освіті, культурі, спорті!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці свята асоціюються із оновленням життя, із  надіями та сподіваннями на краще майбутнє.  

Бажаю  вам, щоб просте людське щастя повсякчас переповнювало ваші  думки і почуття, а міцне здоров’я дало можливість втілювати найзаповітніші мрії!

Бажаю  нових можливостей, досягнень, наснаги і невичерпних життєвих сил!

Нехай 2022 рік принесе у кожну домівку мир, злагоду і добробут!

З новим роком і до нових звершень у 2022-му!

З повагою

начальник Управління ОКТСМС 

Світлана МАСЛЬОНКА« повернутися до списку новин