Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Шановні мешканці Куликівської громади!

Колектив Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради щиро вітає вас із Всесвітнім Днем Вишиванки – одним з найяскравіших національних символів України!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вже традиційно кожного третього четверга травня всі святкують День вишиванки. У цьому році він припав на 21 травня.

В усі часи вишита сорочка була дорогим для українців символом, дарувала яскравість і тепло, надію і відраду. Коли одягаєш вишиванку відчуваєш піднесення та гордість, пробуджуються патріотичні почуття, радіє душа.

В орнаментах, які створювались десятки століть, заховані сакральні скарби ідентичності, світовідчуття, внутрішньої енергії, коди свого роду та доля відтворена на полотні.

Справжня колоритна барвиста українська сорочка, зроблена з льону й вишита руками, оздоблена національними орнаментами та виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність українського народу. Традиційно вишиту сорочку, вишитий рушник передають з покоління в покоління, з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Тож хай вишиванка вашого життя буде наповнена щастям, достатком, миром, успіхом в ім’я своєї родини, в ім’я свого народу.« повернутися до списку новин