Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Новини

Завершилося тренінгове навчання із підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів із навчально-виховної роботи (навчальної, виховної) роботи відповідно до Концепції «Нова українська школа»

Дата створення: 10:16 03.12.2019

27-29 листопада 2019 року відбувся другий етап підготовки педагогів із підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів із навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи відповідно до Концепції «Нова українська школа» на базі опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради . Під час тренінгових занять були опрацьовані питання з актуальних тем «Формування стратегічної рамки (програми) розвитку закладу загальної середньої освіти в умовах європейського вектору розвитку галузі освіти в Україні», «SWOТ та GАР-аналізи діяльності в практиці закладів загальної середньої освіти», «Інформаційні та WEB-технології в управлінні закладом загальної середньої освіти», «Електронний документообіг у закладі загальної середньої освіти», розглянуто питання щодо управлінської культури керівника, запобігання та вирішення конфліктів через досягнення компромісів, впровадження проектної діяльності в практику закладу загальної середньої освіти, значення моніторингу та самомоніторингу у діяльності закладу загальної середньої освіти в умовах реформування галузі освіти в Україні, тощо.

Завершився І (зональний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Дата створення: 16:44 02.12.2019

Він — учитель за покликанням; його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його поживою; воно нероздільно зв'язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стає у нього вільним мистецтвом, і він на всіх своїх учнів накладає печать свого духу! Як він знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться.

Продовження ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Дата створення: 13:11 02.12.2019

30 листопада  та 01 грудня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, англійської мови, хімії та трудового навчання, а також ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.   Найбільша кількість учасників була на конкурсі з української мови імені Петра Яцика – 75 учнів, на олімпіадах з фізики – 26 учнів, з трудового навчання – 26, з англійської мови - 24, з хімії -22.

29 листопада 2019 р. на базі Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації "Образотворче мистецтво"

Дата створення: 19:31 29.11.2019

      У конкурсі взяли участь Сало Алла Володимирівна (КОЗ «Куликівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради) та Гуща Ірина Віталіївна (Жуківська філія "заклад загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів" КОЗ "Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів").

У центрі позашкільної освіти відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів

Дата створення: 13:11 29.11.2019

Юні вихованки гуртків змагалися між собою за звання «Міс Осінь», демонструючи осіннє вбрання, вміння створювати натюрморт, вправно відповідали на різні запитання та зачаровували своїми творчими номерами усіх присутніх. І ось настала довгоочікувана мить нагородження. Учасниці отримали грамоти за перемогу у таких номінаціях: «Міс Грація» - Подрядова Валерія, «Міс Чарівність» - Мурашко Вікторія, «Міс Гармонія» - Момот Поліна, «Міс Ерудиція» - Масльонка Анна, «Міс Оригінальність» - Дзога Анастасія, «Міс Неповторність» - Моренко Анастасія, «Міс Загадковість» - Кукота Тетяна, «Міс Поетичність» - Постернак Карина, «Міс Привабливість» - Ражабова Сабіна, «Міс Глядацьких симпатій» стала Василенко Софія і, нарешті, титул «Міс Осінь» виборола Никоненко Софія.

Засідання колегії Управління

Дата створення: 12:11 29.11.2019

28 листопада 2019 року відбулося чергове засідання колегії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради за участю всі директорів закладів, які відносяться до сфери управління Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради.

27 листопада 2019 р. на базі комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.» проходив перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Зарубіжна література»

Дата створення: 12:39 28.11.2019

Атрощенко Зоя Володимирівна (С-Дівицький ЗЗСО І-ІІІ ст.), Пилипенко Лариса Віталіївна (Дроздівський ЗЗСО І-ІІ ст.), Сапсай Марина Миколаївна (Вересоцький ЗЗСО І-ІІІ ст.), Смовська Ірина Юріївна    (Остерська гімназія)  презентували свої набутки в ході майстер - класу, організації аналізу та інтерпретації поетичного тексту, фахового тестування. Журі відзначило майстерність та фахову підготовку учасників, сучасний підхід до організації та проведення уроків. Відповідно до їх рішення  перемогу виборола талановита, креативна Пилипенко Лариса Віталіївна, учителька зарубіжної літератури та російської мови Дроздівського ЗЗСО І-ІІ ст. Куликівської селищної ради.

Робоча поїздка начальника Управління в села Ковчин, Авдіївка, Горбове, Виблі щодо проходження опалювального періоду в закладах освіти та культури

Дата створення: 09:25 28.11.2019

26 листопада  начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Світлана Масльонка здійснила робочу поїздку в заклади освіти та культури сіл Ковчин, Авдіївка, Горбове, Виблі з метою досконалого вивчення та вирішення проблемних питань щодо проходження опалювального періоду та інших питань, які виникали в ході огляду закладів та прилеглих територій.

На базі Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія»

Дата створення: 12:09 27.11.2019

26 листопада 2019 року відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія». У конкурсі взяли участь педагоги з трьох закладів загальної середньої освіти: Тарасенко Олена Миколаївна ( КОЗ «Куликівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради), Баглай Лариса Олександрівна, Смолянко Тетяна Вячеславівна   (Горбівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Куликівської селищної ради), Парасюк Ольга Анатоліївна (Сальненський НВК «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І – ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.). 

На базі Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 25 листопада 2019 р. проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»

Дата створення: 12:18 26.11.2019

Чотири педагоги зі шкіл Куликівської ОТГ брали участь у конкурсі «Учитель року-2020» у номінації «Історія». Серед учасників цьогорічного конкурсу: Наталія Борисова – учитель Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Юлія Мартинова – учитель Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П.Деполович, Юрій Казимір – педагог Вересоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Володимир Масльонка – учитель Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.