Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Новини

Стартував перший модуль програми «Академія культурного лідера»

Дата створення: 14:02 04.08.2020

Міністерством культури та інформаційної політики України спільно із Goethe-Institut в Україні та ГО «Інститут культурної політики» було оголошено у травні 2020 року конкурсний відбір команд учасниць програми «Академія культурного лідера» з підготовки лідерів для сфери культури в ОТГ України.

Мистецька акція «З Україною в серці!» триває

Дата створення: 16:39 03.08.2020

Першого серпня аматори та працівники культури завітали з нею до Хибалівки. У концерті все нагадувало про українську суть: переважно український контент, патріотичний дух, безцінна автентика, виразний танцювальний запал, колоритний гумор… Навіть запозичені твори, виконані з українською щирістю, не здалися зайвими.

Про безпеку дорожнього руху та безпечну поведінку на вулицях і дорогах

Дата створення: 10:54 30.07.2020

У літню пору діти проводять на вулиці більшу частину дня. Ще більш охоче батьки будуть відпускати своїх дітей на свіже повітря після тривалих карантинних обмежень та й незабаром почнеться новий навчальний рік і діти щодня відвідуватимуть школу та заклади позашкільної освіти. Проте, перш ніж дозволяти дітям, у тому числі й підліткам, самостійно йти на прогулянку на вулицю, не завадить нагадати їм про основні правила безпечної поведінки на дорозі.

Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради серед переможців конкурсу інфраструктурних грантів House of Europe

Дата створення: 14:51 22.07.2020

В умовах карантину перед центральним закладом культури Куликівської громади постало питання дистанційної методичної та творчої співпраці з сільськими клубними закладами, яке неможливо вирішити без наявної оргтехніки. Маючи на меті її придбання, Центр культури, дозвілля і творчості  з проєктом "Дистанційна робота Центру культури та клубних закладів Куликівської ОТГ"  взяв участь у конкурсі цифрових грантів співпраці від House of Europe. Із 1 101 заявлених організацій фінансування отримали 35 учасників з найбільш чітким планом дій. Серед них – і Куликівська громада за представництва Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради. За рахунок гранту, в розмірі 90 тисяч гривень, буде придбано 8 ноутбуків, принтер,відеокамеру та фліпчарт для забезпечення дистанційної роботи Центру культури, дозвілля і творчості з клубними закладами громади.

З професійним святом привітали бухгалтерів Управління

Дата створення: 15:43 16.07.2020

Щороку 16 липня всі бухгалтери т в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Вітаємо З Днем бухгалтера!

Дата створення: 11:53 16.07.2020

 

Фольклорні колективи «Дивосвіт» Дроздівського СБК та «Тещі свекрухи» Салтиково-Дівицького СБК взяли участь у святі купальських традицій «Івана Купала на «Голубих озерах»

Дата створення: 12:59 15.07.2020

На території туристично-рекреаційного комплексу «Голубі озера» (с. Олешня, Ріпкинський район) 11 липня відбулося Свято купальських традицій «Івана Купала на «Голубих озерах». Куликівську громаду на святі гідно представили фольклорний колектив «Дивосвіт» комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» (керівник Наталія Береговець) та фольклорний колектив «Тещі свекрухи» комунального закладу « Салтиково-Дівицький» сільський будинок культури»(керівник Лариса Коваленко)

ФК "Торнадо" володар Кубку громади  з міні футболу

Дата створення: 11:06 13.07.2020

12 липня на шкільному стадіоні зі штучним покриттям проходив Чемпіонат Куликівської об’єднаної територіальної громади з міні футболу,в якому взяли участь 6 команд громади:"Торнадо" (Куликівка), "ДЮСШ" (Куликівка), "Нива" (Авдіївка), "Оріон" (Орлівка), ФК "Вересоч", ФК "Бакланове". За результатами жеребкування команди були розділені на 2 групи по 3 команди:1 група "Торнадо", "Оріон", ФК "Вересоч", 2 група ФК "Бакланове", "ДЮСШ", "Нива". Результаты першої групи ФК "Вересоч"-"Торнадо" 5:11,"Торнадо"- "Оріон" 3:2,"Оріон"-ФК "Вересоч" 5:4, в другій групі результати були такі "Нива"-ФК "Бакланове" 2:5,Фк "Бакланове"-"ДЮСШ" 1:3, "ДЮСШ" - "Нива" 4:9. Команди, які посіли другі місця, а це "Оріон" та ФК "Бакланове" зіграли між собою в матчі за 3 місце. Гра закінчилася перемогою "Оріон" 2:0. В Фіналі зійшлися між собою команди "Торнадо"-"Нива", гра пройшла за великої переваги команди з Куликівки про що й говорить результат 9:4!

Культурно-мистецька акція "З Україною в серці " для авдіївців

Дата створення: 14:41 10.07.2020

Якщо святкова нагода об’єднує в одному місці працівників культури – виходить незабутній колоритний захід і для охочих переглянути, і для учасників. Саме так було пройдешнього вівторка в Авдіївці. Погожа купальська днина позначилася тут культурно-мистецькою акцією від клубних працівників Куликівської громади.