Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Недільна школа при Свято-Миколаївському храмі у селі Салтикова Дівиця

Недільна школа створена при Свято-Миколаївському храмі у селі Салтикова Дівиця працює з кінця жовтня 2013 року. Заняття проводяться щонеділі після служби у храмі, у будинку, який збудований на території храму. У будинку є просторий клас оснащений партами, стільцями, лавочками, шафою, піаніно.

У дітей є можливість відвідати два заняття, які проводять матушка Любов Савчук та музичне подружжя Лариса та Віктор Снопки з Куликівки. Перше з закону Божого і рукоділля. Тут учням розповідають про храм, правила поведінки в ньому, різні православні свята, доброту, милосердя, чесність, любов до Бога і ближнього. Також діти виготовляють різноманітні поробки у різних техніках – це і звичайний малюнок, ліплення, аплікація, квілінг, модульне оригамі, бісер та інше. Друге заняття музичне. Тут учні розучують пісні танцювальні композиції. Після занять діти насолоджуються чаєм із солодощами.

Вихованці беруть участь у різних музичних конкурсах, демонструють свої номери на концертах.

Періодично вихованці бувають на різних екскурсіях. За час існування школи діти відвідали Почаївську Лавру, джерело Святої Анни біля Кременця, святині Чернігова, Софіївський парк в Умані, Шевченкову гору в Каневі, музей війни в Києві, парк Київська Русь, містечко професій, музей під відкритим небом в Пирогово, аквапарк у Броварах та інші місця.

Зараз діти співають щонеділі, але не у повному складі, а лише бажаючі через ситуацію, яка склалась.

Брали участь у щорічних Різдвяних фестивалях колядки, конкурсах дитячої поробки у Чернігові.

Також діти, які співають у храмі і відвідують закон Божий, готують невеликі постановки до свят Покрови, Святого Миколая та Різдва, які показують прихожанам храму в кінці служби.

Посилання на Гугл-мапу:

https://goo.gl/maps/vgeS8aTNvQFSk6Rd7

Посилання на групи Недільної школи у Фейсбук:

https://www.facebook.com/groups/430238771494094