Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради вітає всіх вас з урочистим, радісним, довгоочікуваним святом «Останнього дзвоника»!

Шановні учні, педагоги, батьки!

Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради вітає всіх вас з урочистим, радісним, довгоочікуваним святом «Останнього дзвоника»!
 2019-2020 навчальний рік завершено в особливих умовах. Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, управлінців та батьків, не дивлячись на дистанційне навчання,  нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Дорогі випускники! Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Візьміть із собою в доросле життя мудре вчительське слово, кращі риси нашого народу: порядність, доброту, працьовитість. Цінуйте батьківську любов та підтримку.
Вірте у себе, ніколи не здавайтеся, бо в житті немає нічого неможливого. Бажаємо вам оптимізму, натхнення та наполегливості!
По-особливому урочистий цей день і для вас, шановні батьки. Завдяки вашим зусиллям, терпінню та нескінченній любові роки шкільного життя ваших дітей пройшли радісно, впевнено та щасливо. Спільними зусиллями  ми подолали труднощі та досягли успіхів.
Усім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
Шановні колеги, дорогі вчителі! Дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу й знання. Бажаємо нових звершень, життєвих сил та міцного здоров’я всім нам!


 « повернутися до списку оголошень