Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Комунальний заклад «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради

 

Комунальний заклад «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради

ПІП керівника та викладачів  закладу

Телефон/e-mail

Юридична адреса

(місцезнаходження закладу)

1

Директор

ПУСТОВІТ

Ольга Петрівна

 

097-469-6577

[email protected]

 

16300,

Чернігівська область, Чернігівський район,

смт Куликівка,

1-ий провулок Миру, 6-А

 

Викладачі

 

 

 

1

Викладач класу хореографії

ВОЙТОВИЧ

Анна Олександрівна

096-685-0922

 

2

Викладач  вокалу та хорового класу

КАПЛЕНОК

Юлія Віталіївна

096-706-3660

 

3

Викладач музико-теоретичних дисциплін

МАЦВІЙКО

Інна Володимирівна

067-660-6421

 

4

Викладач вокалу та хорового класу

МАЦВІЙКО

Яна Анатоліївна

093-469-9435

 

5

концертмейстер

ПІНЧУК

Наталія Миколаївна

068-129-7920

 

6

Викладач по класу гітари

СНОПОК

Віктор Євгенович

063-725-8033

 

7

Викладач по класу фортепіано

СНОПОК

Лариса Леонідівна

066-601-7800

 

8

Викладач духових інструментів

СРІБНИЙ

Віктор Михайлович

097-721-4248

 

Комунальний заклад «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради – заклад позашкільної освіти сфери культури, який надає початкову мистецьку освіту і є об’єктом комунальної власності Куликівської об’єднаної територіальної громади в особі Куликівської селищної ради.

Повна назва: комунальний заклад «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради.

Скорочена назва: Куликівська МШ.

Школа має власне одноповерхове приміщення, яке було побудоване в 1972 році загальною площею 230 кв.м. Приміщення містить в собі 10 класних кімнат, в яких створені достатні умови для індивідуальних та групових занять та актовий зал на 60 місць. Навчальні класи забезпечені наочними стендами.

Кожен навчальний клас забезпечений музичними інструментами.

Є в наявності і використовується в роботі сучасна аудіо та відео апаратура.

Школа має бібліотеку. Бібліотечний фонд складає близько 7000 одиниць навчальної та методичної літератури.

Клас музично-теоретичних дисциплін забезпечений фоно- та відеоматеріалами, які відповідають змісту навчальних програм і активно використовуються в роботі.

Куликівську дитячу музичну школу (так вона називалась до 2019 року) відкрито в 1967 році. Першим директором був ПЕТРО ЛОГВИНОВИЧ БРЮХОВЕЦЬКИЙ, який і будував теперішнє приміщення мистецької школи.

Спочатку було тільки дві спеціалізації: баян та фортепіано. Згодом з приїздом в Куликівку ЯНГОЛЬ Наталії Григорівни відкривається клас бандури. У 1974 році після закінчення Чернігівського музичного училища направляється молодий спеціаліст Володимир Григорович ПУСТОВІТ, якого в 1977 році призначають на посаду директора школи. Володимир Григорович продовжує розбудовувати школу. З’являються нові спеціалізації: клас скрипки, акордеон, духові інструменти, гітара, хоровий клас.

У 1998 році за сприяння тодішнього керівника району Миколи Дмитровича БУШКА в школу проводять природній газ. Зміцнюється і матеріальна база.

Цінністю закладу завжди був педагогічний колектив: ЯНГОЛЬ Наталія Григорівна, ПУСТОВІТ Володимир Григорович., ПУСТОВІТ Ольга Петрівна, СНОПОК Віктор Євгенович, СНОПОК Лариса Леонідівна, МАЦВІЙКО Інна Володимирівна – це викладачі, які впродовж  30-40 і більше років свого життя віддали справі виховання дітей. Після служби в військовому оркестрі повернувся в рідне селище СРІБНИЙ Віктор Михайлович, і ось вже 13 років працює викладачем по класу духових інструментів МАЦВІЙКО Яна Анатоліївна, викладач хорового класу.

З 2005 року школу очолила ПУСТОВІТ Ольга Петрівна.

У 2013 році було відкрито клас хореографії.

Музичне виховання дітей є найважливішим процесом у побудові музичної культури суспільства, а також суттєвим елементом естетичного і загальнокультурного зростання людства.

Основним видом діяльності мистецької школи є освітня і мистецька діяльність, яка включає організацію, забезпечення та реалізацію мистецько-освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти компетентностей, передбачених освітньою програмою. Як заклад освіти сфери культури школа  також є середовищем для розвитку творчого мистецького потенціалу громадян, їх художньо-естетичного розвитку.

На сьогоднішній день школа випустила 450 учнів, біля 100 з яких продовжили навчання в вищих мистецьких закладах. Наші вихованці працюють у відомих творчих колективах обласного центру, мистецьких школах, дитячих садках, будинках культури. Випускники школи підкорюють  сцени таких великих міст як Київ, Львів, Харків, Одеса навіть далекого зарубіжжя.

Ми пишаємося своїми учнями, які завойовують звання лауреатів на обласних конкурсах, Всеукраїнських та міжнародних.

Одним з провідних напрямків роботи школи є музично-просвітницька та концертна діяльність. Регулярно проводяться концерти для дітей та батьків школи, тематичні музичні вечори для жителів селища, лекції-концерти для дітей закладу загальної середньої освіти та закладу дошкільної освіти, виїзні концерти в заклади загальної середньої освіти громади.