Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

КЗ «Орлівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради

Орлівський сільський будинок культури є комунальним закладом Куликівської селищної ради, діяльність якого спрямована на організацію масового, сімейного та індивідуального розвитку творчих здібностей, спілкування, відпочинку, розваг.

Відомо, що будівля, в якій на сьогодні знаходиться сільський будинок культури, збудована в кінці XIX століття. Нажаль, точної дати побудови не відомо. На той час там знаходилась Вознесенська церква. У 1930-х роках релігійна громада була репресована і вже в часи німецької окупації будівля церкви була пристосована під сільський будинку культури.

Нині у будинку культури функціонують: глядацька зала, гримерна кімната, обрядова кімната, кімната гри у теніс та більярд, українська світлиця.

Будинок культури організовує культурне дозвілля жителів села: проведення заходів з нагоди свят державного, місцевого значення, урочистих заходів до пам’ятних дат, професійних свят та інших знаменних дат, святкових заходів, конкурсних програм, вечорів відпочинку для різних категорій населення, розваг для дітей.

При Орлівському будинку культури функціонують два аматорські колективи: ансамбль народної пісні «Червона калина», вокальне тріо «Колорит», які є активними учасниками  заходів рідного села, сіл громади та Куликівки. Постійно беруть участь у місцевих, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де займають призові місця.

У 2020 році створено вокальний дитячий ансамбль «Позитив». Працює гурток сольного естрадного співу, який відвідують як дорослі так і діти. Також існує гурток художнього читання.

Будинок культури виконує функції культурно-виховної та розважальної роботи, розвиває творчі здібності учасників художньої самодіяльності.

 

У закладі функціонує 5 клубних формувань, в них задіяні 31 учасник

 

п/п

Назва колективу

ПІБ керівника,

Дні занять

Години занять

Кількість учасників

1.

Ансамбль української пісні «Червона калина»

ЛАПТІЙ Катерина

середа

11.00-13.00

10

2.

Вокальне тріо «Колорит»

ЛАПТІЙ Катерина

субота

10.00-12.00

3

3.

Гурток сольного співу

ЛАПТІЙ Катерина

п’ятниця,

субота

12.00-13.00

9

4.

Гурток художнього читання

ПОСТЕРНАК Ірина

середа

15.00-16.00

4

5.

Дитячий вокальний ансамбль «Позитив»

ЛАПТІЙ Катерина

понеділок,

четвер

15.00-15.00

5

 

Персонал Орлівського сільського будинку культури :

ЛАПТІЙ  Катерина Анатоліївна – директор закладу  (тел.096-910-2265)

Електронна адреса закладу: orlivkasbk@gmail.com

 

Розпорядок роботи закладу:

Понеділок-п’ятниця

 

Початок роботи - 9:00

Кінець роботи - 17:00

 

Обідня перерва - 13:00 - 14:00

 

Субота

 

Початок роботи - 9:00

Кінець роботи - 14:00