Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія від 30.06.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Колегії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

30 червня 2021 року                              КЗ «Центр культури, дозвілля і

                                                                  творчості» Куликівської селищної

                                                                  ради

                                                                                               Початок о 10:00

 

1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років та визначення основних завдань щодо підготовки господарського комплексу до сталого функціонування в зимових умовах 2021-2022 років.

Доповідач:

ЗЕЛЕНСЬКИЙ Сергій

- начальник групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Співдоповідач:

 

ШЕМЕНДЮК Любов

директор Дроздівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради.

 

 

2. Про підсумки участі здобувачів освіти та педагогічних працівників у творчих та інтелектуальних конкурсах, виставках, турнірах у 2020-2021 навчальних роках.

 

Доповідач:

ОРСАГОШ Оксана

- заступник начальника Управління – начальник відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

 

Співдоповідач:

ЛІТУШКО Ірена

- заступник директора з виховної роботи Салтико-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

 

Співдоповідач:

ЗЕЛЕНСЬКИЙ Олександр

заступник директора Куликівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

 

 

3. Про розвиток галузі «Туризму» як фактор промоції регіону. Актуальні проблеми розвитку туризму в Куликівській ОТГ.

 

Доповідач:

АНДРУШКО Марина

- заступник начальника Управління – начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

Співдоповідач:

ДОРОХОВА Олена

директор Куликівського центру позашкільної освіти Куликівської селищної ради.

 

4. Про стан організації роботи з охорони праці в закладах освіти та культури.

 

Доповідач:

БАБАК Оксана

- інженер з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Співдоповідач:

ЛАПКО Юлія

заступник директора з виховної роботи Куликівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

 

 

 

Начальник                                                                Світлана МАСЛЬОНКА

 

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання Колегії

Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту

Куликівської селищної ради

 

30 червня 2021 року                                                                  смт Куликівка

 

Засідання Колегії проводила Світлана МАСЛЬОНКА – начальник Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Присутні члени Колегії:

Марина АНДРУШКО, Оксана ОРСАГОШ, Алла БАШТА, Павло БУГАЙ, Ірина ГАРБУЗ, Алла ВИНИЧЕНКО, Олександр ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Валентина КЛИМЕНКО, Микола ЛІТУШКО, Галина ПОВЖИК, Юрій ПОВЖИК, Ольга ПУСТОВІТ, Алла САВЧЕНКО, Раїса ШИЛО, Інна ЯНГОЛЬ.

 

Відсутні:

Світлана ПРИХОДЬКО – відрядження;

Валентина ТИМОШЕНКО – відпустка;

Олена ДОРОХОВА – відпустка.

 

Запрошені:

директори закладів загальної середньої освіти, директори закладів дошкільної та позашкільної освіти, директори закладів культури Куликівської селищної ради (список додається).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років та визначення основних завдань щодо підготовки господарського комплексу до сталого функціонування в зимових умовах 2021-2022 років.

2. Про підсумки участі здобувачів освіти та педагогічних працівників у творчих та інтелектуальних конкурсах, виставках, турнірах у 2020-2021 навчальних роках.

3. Про розвиток галузі «Туризму» як фактор промоції регіону. Актуальні проблеми розвитку туризму в Куликівській ОТГ.

4. Про стан організації роботи з охорони праці в закладах освіти та культури.

 

1. СЛУХАЛИ:

Сергія ЗЕЛЕНСЬКОГО, начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

 

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради доповнила доповідь начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради та звернула увагу присутніх на необхідність керівникам навчальних закладів провести заготівлю дров на опалювальний сезон, а саме: - Горбівський ЗЗСО - 25 м3; - Ковчинський ЗЗСО - 25 м3;  -Дрімайлівський ЗЗСО - 15 м3; - Кладьківський ЗДО - 5 м3; -Авдіївський ЗДО – 5 м3; - Горбівський ЗДО - 5 м3; - Дроздівський ЗДО  - 5 м3.

Микола ЛІТУШКО, директор Салтиково-Дівицького закладу загальної середньої освіти Куликівської селищної ради висловив стурбованість щодо  того, чи зможе директор школи самостійно впоратися з організаційними питаннями та законсервувати приміщення котелень та навчальних корпусів.

Сергій ЗЕЛЕНСЬКИЙ відповів, що наразі дане питання тримається на постійному контролі керівництва Управління, ведуться консультації з відповідними фахівцями та за необхідності буде надана практична допомога.

Віктор ГАПОН, директор Виблівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради долучився до обговорення даного питання та наголосив, що дійсно є певні проблеми щодо підготовки до законсервування приміщення котельні, але питання вирішується.

 

1.1. ВИСТУПИЛИ:

Любов ШЕМЕНДЮК, директор Дроздівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

 

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення та наголосила на відповідальному ставленні директорів закладів освіти щодо заготівлі дров на опалювальний сезон 2021 – 2022 років.

 

1. ВИРІШИЛИ:

Доручити Аллі БАШТІ, врахувавши всі зауваження та пропозиції членів колегії спільно з відповідальними виконавцям, доопрацювати та узгодити проєкт наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

2. СЛУХАЛИ:

Оксану ОРСАГОШ, заступника начальника Управління – начальника відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління задала питання з приводу причин низької участі учителів закладів загальної середньої освіти у конкурсах з різних напрямків, при тому, що відсоток вчителів з вищою категорією великий? Микола ЛІТУШКО, директор Салтиково-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради, відповів, що вчителя потрібно заохочувати та мотивувати, а оскільки заохочення відсутнє, тому і невелике бажання брати участь у  різноманітних конкурсах. 

Відбулося жваве обговорення по даному питанню.

Світлана МАСЛЬОНКА зауважила, що директорам закладів загальної середньої освіти потрібно взяти під особистий контроль дане питання, адже від участі і підвищення свого професійного рівня залежить якість і престижність освіти.

 

 

 

 

2.1. ВИСТУПИЛИ:

Микола ЛІТУШКО, директор Салтиково-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

По закінченню співдоповіді Оксана ОРСАГОШ, заступник начальника Управління - начальник відділу освіти Управління, задала питання чому учні Салтиково-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради у 2020 - 2021 навчальному році були не дуже активно залучені до  участі у позашкільних заходах?

Микола ЛІТУШКО відповів, що виною став людський фактор, проте дане питання вирішується, новий педагог-організатор підвищує свою професійну кваліфікацію та навики. І знову таки наголосив, що педагога потрібно заохочувати.

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління підбила підсумки обговорення та наголосила, що необхідно додати до проєкту наказу пункт щодо необхідності директорам ЗЗСО взяти під особистий контроль питання участі вчителів у конкурсах.

Ольга ПУСТОВІТ додала, що вчителі мистецької школи самі зацікавлені брати участь у  різноманітних фахових конкурсах та заохочують до участі учнів, адже розуміють, що ці результати будуть враховані при атестації.

 

Зі співдоповіддю виступив Олександр ЗЕЛЕНСЬКИЙ, заступник директора Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

Відбулося обговорення. Оксана ОРСАГОШ зауважила, що у 2020-2021 навчальному році вчителі Куликівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів не приймали участі у конкурсі «Учитель року - 2021».

Олександр ЗЕЛЕНСЬКИЙ роз’яснив, що один вчитель готувався до участі в даному конкурсі, але у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, нажаль, не зміг взяти участь.

Начальник Управління запропонувала керівникам закладів освіти при встановленні та підтвердженні вищої категорії та педагогічного звання враховувати результативність роботи вчителя з обдарованими учнями у міжатестаційний період.

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління підбила підсумки обговорення по даному питанню. Запропонувала інформацію про результативність участі здобувачів освіти та педагогічних працівників у творчих та інтелектуальних конкурсах, виставках, турнірах у 2020-2021 навчальному році прийняти до відома.

Також начальником Управління було запропоновано керівникам закладів освіти проаналізувати причини низької результативності виступу учнів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, МАН та спланувати конкретні заходи по підвищенню результативності роботи з обдарованими учнями. Створити цілісну систему роботи з обдарованими дітьми шляхом залучення їх до науково-дослідницької роботи, факультативних та гурткових занять з метою поглибленого вивчення навчальних предметів, участі у позаурочній діяльності,  підвищенням рівня якості знань школярів.

 

2. ВИРІШИЛИ:

Доручити Аллі БАШТІ, врахувавши всі зауваження та пропозиції членів колегії спільно з відповідальними виконавцям, доопрацювати та узгодити проєкт наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

3. СЛУХАЛИ:

Марину АНДРУШКО, заступника начальника Управління – начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління, додала, що туристична галузь нашої громади багата різними визначними місцями та численними базами відпочину, тому маючи бажання можна вибрати відпочинок на свій смак.

 

3.1. ВИСТУПИЛИ:

Лариса САВЕНКО, методист Куликівського центру позашкільної освіти Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

 

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення та наголосила, що директорам ЗЗСО потрібно взяти до уваги дану інформацію.

 

3. ВИРІШИЛИ:

Доручити Аллі БАШТІ, врахувавши всі зауваження та пропозиції членів колегії спільно з відповідальними виконавцям, доопрацювати та узгодити проєкт наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

4. СЛУХАЛИ:

Оксану БАБАК, інженера з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

 

4.1. ВИСТУПИЛИ:

Олександр ЗЕЛЕНСЬКИЙ, заступник директора Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

 

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення.

 

4. ВИРІШИЛИ:

Доручити Аллі БАШТІ, врахувавши всі зауваження та пропозиції членів колегії спільно з відповідальними виконавцям, доопрацювати та узгодити проєкт наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління підбила підсумки обговорення і винесла питання на голосування:

За – 16 членів Колегії;

Проти – 0;

Утримались – 0 членів Колегії.

 

(Довідкові матеріали та накази, начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, додаються)

 

 

Начальник Управління освіти,

культури, туризму, сім’ї, молоді

та спорту Куликівської селищної ради                       Світлана МАСЛЬОНКА

 

 

Діловод                                                                        Алла БАШТА