Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія від 28.11.2019

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Колегії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

28 листопада 2019 року                                          Зал засідань селищної ради

                                                                                Початок о 10:00

 

1. Про затвердження положення «Про порядок визначення рівня функціонування закладів загальної середньої освіти».

 

Доповідач:

ОРСАГОШ

Оксана Валеріївна

- заступник начальника Управління – начальник відділу освіти Управління

 

2. Про організацію гарячого харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

 

Доповідач:

ГУЗ

Ірина Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу освіти Управління

Доповідь

Презентація

Співдоповідач:

ДЗОГА

Наталія Петрівна

- головний спеціаліст відділу освіти Управління

Доповідь

Презентація

Виступають:

ГАРБУЗ

Ірина Володимирівна

- директор комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка»» Куликівської селищної ради;

 

ТРУШ

Ольга Миколаївна

- директор комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради.

 

3. Звіт про роботу закладів культури громади за 2019 рік.

 

Доповідач:

ВІНІЧЕНКО

Юлія Віталіївна

- головний спеціаліст відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління

 

Виступають:

ЯНГОЛЬ

Інна Миколаївна

- директор комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради»;

 

ПУСТОВІТ

Ольга Петрівна

- директор комунального закладу «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Начальник                                                                            С. МАСЛЬОНКА

 

 

ПРОТОКОЛ № 3

засідання Колегії

Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту

Куликівської селищної ради

 

28 жовтня 2019  року                                                           смт Куликівка

 

Засідання Колегії проводила С. МАСЛЬОНКА – начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради.

 

Присутні члени Колегії:

А. БАШТА, П. БУГАЙ, І. ГАРБУЗ, О. ДЕМИДЕНКО, О. ДОРОХОВА, В. КЛИМЕНКО, М. ЛІТУШКО, О. ОРСАГОШ, Г. ПОВЖИК, Ю. ПОВЖИК, С. ПРИХОДЬКО, О. ПУСТОВІТ, А. САВЧЕНКО, В. ТИМОШЕНКО, О. ТРУШ, Р. ШИЛО, І. ЯНГОЛЬ.

 

Відсутні:

М. АНДРУШКО – відпустка;

Запрошені:

директори закладів, які відносяться до сфери управління Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (список додається).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження положення «Про порядок визначення рівня функціонування закладів загальної середньої освіти».

2. Про організацію гарячого харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

3. Звіт про роботу закладів культури громади за 2019 рік.

 

1. СЛУХАЛИ:

ОРСАГОШ Оксану Валеріївну, заступника начальника Управління – начальник відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

ЛІТУШКО Микола Володимирович, директор С-Дівицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради, поставив запитання: Чи не доцільно встановити коефіцієнт відносно кількості учнів, які навчаються у закладі при врахуванні у рейтингу з олімпіад?

О. ОРСАГОШ зауважила, що рейтинг по районних олімпіадах менш впливає на бали, увага звертається більш на обласні олімпіади. Цей критерій в оцінюванні впроваджений для того, щоб збільшити участь здобувачів освіти у олімпіадах і активізувати заклади.

МАСЛЬОНКА Світлана Петрівна, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зауважила, що після засідання колегії буде виділено час, щоб вдосконалити положення «Про порядок визначення рівня функціонування закладів загальної середньої освіти» і внести всі корективи, які запропонують директори закладів.

 

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та наголосила, що керівникам закладів освіти буде надано можливість внести корективи у положення. Всі пропозиції та зауваження будуть враховані та внесенні у положення. Всім директорам в термін до 03 грудня 2019 року подати свої зауваження та пропозиції на розгляд до відділу освіти Управління.

 

1. ВИРІШИЛИ:

Доручити ОРСАГОШ О.В., заступнику начальника Управління – відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, врахувавши всі зауваження та пропозиції директорів закладів загальної середньої освіти доопрацювати та узгодити положення Про порядок визначення рівня функціонування закладів загальної середньої освіти» та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

2. СЛУХАЛИ:

ГУЗ Ірину Анатоліївну, головного спеціаліста відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

ДЗОГУ Наталію Петрівну, головного спеціаліста відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

МАСЛЬОНКА С.П., начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зауважила, що потрібно переглянути вартість батьківської плати щоб покращити харчування та розглянути можливість ведення батьківської плати для здобувачів освіти початкових класів.

 

2. ВИСТУПИЛИ:

ТРУШ Ольга Миколаївна, директор комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

ГАРБУЗ Ірина Володимирівна, директор комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради» (текст виступу додається до протоколу).

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради звернувшись до директорів закладів загальної освіти Куликівської селищної ради з проханням активізувати батьків у проходженні опитування про якість харчування дітей у закладах освіти. Директорам закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради порекомендувала провести опитування серед батьків вихованців про якість харчування.

 

2. ВИРІШИЛИ:

Доручити ГУЗ І.А. та ДЗОГА Н.П., головним спеціалістам відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

3. СЛУХАЛИ:

ВІНІЧЕНКО Юлію Віталіївну, головного спеціаліста відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

МАСЛЬОНКА С.П., начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зауважила, що директорам слід звернути увагу на виконання плану платних послуг по будинкам культури Куликівської селищної ради.

ПРИХОДЬКО С.В., директор комунального закладу «Центр культури дозвілля та творчості» Куликівської селищної ради спитала яким чином розподіляться сума платних послуг по будинках культури?

ВІНІЧЕНКО Ю.В., відповіла, що сума платних послуг залежить від кількості жителів населеного пункту, де знаходиться будинок культури, але не менше від попереднього року.

 

3. ВИСТУПИЛИ:

ЯНГОЛЬ І.М., директор комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради» (текст доповіді додається до протоколу).

ПУСТОВІТ О.П., директор комунального закладу «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, відмітивши, що два будинки культури в цьому році написали проект і отримали фінансування за рахунок бюджету участі селищної ради, це комунальний заклад «Вересоцький сільський будинок культури» та комунальний заклад «Кладьківський сільський будинок культури». С. МАСЛЬОНКА зауважила, що таку можливість мають всі будинки культури ОТГ, для цього потрібно написати проект та подати до селищної ради.

 

3. ВИРІШИЛИ:

Доручити ВІНІЧЕНКО Ю.В., головному спеціалісту відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

(Довідкові матеріали та накази, начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, додаються)

 

 

Начальник Управління

ОКТСМС Куликівської селищної ради                                 С. МАСЛЬОНКА

 

 

Організатор діловодства

Управління                                                                             І. ОВРАМЕНКО