Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія від 23.05.2019

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Колегії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

 

23 травня 2019 року                                          Зал засідань селищної ради

                                                                                  Початок о 10:00

 

1. Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 навчального року та підготовка до нового опалювального сезону 2019-2020 навчального року.

 

Доповідає:

ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Сергій Семенович

- начальник групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

Виступають:

ВЕДМІДЬ

Петро Іванович

- директор Жуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради

 

ПОВЖИК

Юрій Васильович

- директор Горбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради

 

МУЛАЧ

Сергій Володимирович

- директор комунального закладу «Виблівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради

 

 

2. Про організацію охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Доповідає:

БАБАК

Оксана Миколаївна

- інженера з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

Виступають:

ГАРБУЗ

Ірина Володимирівна

- директор комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради

 

ДЕМИДЕНКО

Ольга Миколаївна

- директор Вересоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради

 

Начальник                                                                           С. МАСЛЬОНКА

 

 

ПРОТОКОЛ № 1

засідання Колегії

Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту

Куликівської селищної ради

 

23 травня 2019  року                                                             смт Куликівка

 

Засідання Колегії проводила С. МАСЛЬОНКА – начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради.

 

Присутні члени Колегії:

О. ОРСАГОШ, А. БАШТА, І. ГАРБУЗ, О. ДЕМИДЕНКО, О. ДОРОХОВА, М. ЛІТУШКО, Ю. ПОВЖИК, С. ПРИХОДЬКО, О. ПУСТОВІТ, А. САВЧЕНКО, В. ТИМОШЕНКО, О. ТРУШ, Р. ШИЛО, І. ЯНГОЛЬ

 

Відсутні:

М. АНДРУШКО – відпустка;

П. БУГАЙ – відрядження;

В. КЛИМЕНКО – відрядження;

Г. ПОВЖИК – лікарняний.

Запрошені:

директори закладів, які відносяться до сфери управління Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, представники Куликівської селищної ради (список додається).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 років та підготовка до нового опалювального сезону 2019-2020 років.

2. Про організацію охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

1. СЛУХАЛИ:

ЗЕЛЕНСЬКОГО Сергія Семенович, начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

ТОВСТОЛІС Олексій Іванович, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, транспорту та благоустрою Куликівської селищної ради, поставив питання: чи проводиться аналіз вартості опалення та на одного учня та 1м2 приміщення?

С. ЗЕЛЕНСЬКИЙ повідомив, що протягом та в кінці опалювального сезону було проведено аналіз вартості опалення по закладах та створено порівняльну табличку.

ЛІТУШКО Микола Володимирович, директор Салтиково-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради спитав про вуглецеве паливо та його тепловіддачу?

С. ЗЕЛЕНСЬКИЙ зауважив, що при використанні вуглецевого палива гарна тепловіддача, але дуже значні викиди в атмосферу та забруднення навколишнього середовища. На робочому місці не можливо працювати через значні викиди.

МАСЛЬОНКА Світлана Петрівна звернула увагу на те, чи можливо збільшити економію енергоносіїв з 12% до прогнозованих 14% згідно з проектом внаслідок утеплення приміщення початкової школи?

С. ЗЕЛЕНСЬКИЙ, повідомив, що в цьому році такий показник спричинено відсутністю лічильника тепла протягом двох місяців під час опалювального сезону і оплата здійснювалась за квадратний метр опалювальної площі, що відповідно збільшило витрати.

 

1. ВИСТУПИЛИ:

ВЕДМІДЬ Петро Іванович, директор Жуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (текст виступу додається до протоколу).

 

ПОВЖИК Юрій Васильович, директор Горбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

 

МУЛАЧ Сергій Володимирович, директор комунального закладу «Виблівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

С. МАСЛЬОНКА повідомила, що закупівля дров для закладів, які опалюються альтернативними видами палива, у цьому році буде проводитись починаючи з червня-липня. Деревина буде закуповуватись напряму з лісництва.

 

О. ТОВСТОЛІС, зазначив, що до початку нового опалювального сезону керівникам потрібно:

- до 15 вересня зробити паспорти та акти готовності до експлуатації систем опалення;

- випробувати системи опалення під тиском.

 

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та наголосила, що в цьому році планується провести капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій в частині заміни заповнень віконних та дверних прорізів Жуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради та утеплення приміщення Куликівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

 

1. ВИРІШИЛИ:

Доручити ЗЕЛЕНСЬКОМУ С.С., начальнику групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

 

2. СЛУХАЛИ:

БАБАК Оксану Миколаївну, інженера з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

ПРИХОДЬКО Світлана Володимирівна спитала, хто повинен надавати першу долікарську допомогу?

О. БАБАК наголосила, що всі працівники повинні знати, як потрібно надавати першу долікарську допомогу і проходити відповідний інструктаж, навчання повинні проходити відповідальні за охорону праці.

САВЧЕНКО Алла Іванівна спитала, коли буде проводитись навчання з охорони праці?

О. БАБАК повідомила, що навчання буде проводитись згідно графіку.

 

2. ВИСТУПИЛИ:

ГАРБУЗ Ірина Володимирівна, директор комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

ДЕМИДЕНКО Ольга Миколаївна, директор Вересоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та запропонувала провести виїзну нараду на базі комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради» з питань, що найбільш актуальні при проведенні перевірок Управлінням Держпраці у Чернігівській області.

 

2. ВИРІШИЛИ:

Доручити БАБАК О.М, інженеру з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

(Довідкові матеріали та накази, начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, додаються)

 

 

Начальник Управління

ОКТСМС Куликівської селищної ради                                 С. МАСЛЬОНКА

 

 

Організатор діловодства

Управління                                                                             І. ОВРАМЕНКО

 

 ПРОТОКОЛ ЗАВАНТАЖИТИ