Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія від 17.10.2019

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Колегії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 

17 жовтня 2019 року                                          Зал засідань селищної ради

                                                                                Початок о 10:00

 

1. Про шляхи реалізації національно-патріотичного виховання у закладах освіти Куликівської селищної ради.

 

Доповідає:

ГУЗ

Ірина Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу освіти Управління

 

Виступають:

ДОРОХОВА

Олена Василівна

- директор Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Куликівської селищної ради;

 

ЛАПКО

Юлія Миколаївна

- заступник директора з виховної роботи комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради;

 

ТИМОШЕНКО

Валентина Петрівна

- директор комунального закладу «Горбівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Куликівської селищної ради.

 

2. Про Програму «Шкільний автобус» на 2018-2021 роки в закладах, які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Доповідає:

ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Сергій Семенович

- начальник групи централізованого господарського обслуговування Управління

 

Виступають:

БУГАЙ

Павло Віталійович

- в.о. директора комунального закладу «Куликівська дитячо-юнацька спортивна школа» Куликівської селищної ради;

 

ВІНІЧЕНКО

Юлія Віталіївна

- головний спеціаліст відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління.

 

3. Про проведену підготовку до опалювального сезону 2019-2020 років в закладах, які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

Доповідає:

ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Сергій Семенович

- начальник групи централізованого господарського обслуговування Управління.

 

 

Начальник                                                                   С. МАСЛЬОНКА

 

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання Колегії

Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту

Куликівської селищної ради

 

17 жовтня 2019  року                                                           смт Куликівка

 

Засідання Колегії проводила С. МАСЛЬОНКА – начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради.

 

Присутні члени Колегії:

А. БАШТА, П. БУГАЙ, І. ГАРБУЗ, О. ДЕМИДЕНКО, О. ДОРОХОВА, В. КЛИМЕНКО, М. ЛІТУШКО, Ю. ПОВЖИК, С. ПРИХОДЬКО, А. САВЧЕНКО, В. ТИМОШЕНКО, О. ТРУШ, Р. ШИЛО.

 

Відсутні:

М. АНДРУШКО – відпустка;

Г. ПОВЖИК – лікарняний;

О. ПУСТОВІТ – відрядження;

О. ОРСАГОШ – відпустка;

І. ЯНГОЛЬ – відпустка.

Запрошені:

директори закладів, які відносяться до сфери управління Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (список додається).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про шляхи реалізації національно-патріотичного виховання у закладах освіти Куликівської селищної ради.

2. Про Програму «Шкільний автобус» на 2018-2021 роки в закладах, які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

3. Про проведену підготовку до опалювального сезону 2019-2020 років в закладах, які відносяться до сфери управління Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

 

1. СЛУХАЛИ:

ГУЗ Ірину Анатоліївну, головного спеціаліста відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

МАСЛЬОНКА Світлана Петрівна, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, поставила питання: як оцінюєте якість проведення заходів у закладах громади з національно-патріотичного виховання?

І. ГУЗ зауважила, що заходи з національно-патріотичного виховання по закладах громади проводяться на достатньому рівну.

МАСЛЬОНКА Світлана Петрівна, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради спитала, на якому рівні налагоджена співпраця зі структурними підрозділами?

І. ГУЗ відмітила, що по закладах освіти, які знаходяться на території смт Куликівки співпраця зі структурними підрозділами налагоджена на високому рівні, а по закладах, що розташовані у сільській місцевості потребує налагодження більш тісної співпраці, це здебільшого спричинене тим, що всі основні організації зосередженні у смт Куликівці.

 

1. ВИСТУПИЛИ:

ДОРОХОВА Олена Василівна, директор Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

 

ЛАПКО Юлія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

 

ТИМОШЕНКО Валентина Петрівна, директор комунального закладу «Горбівський ЗДО «Сонечко»» Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

 

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та наголосила, що керівникам закладів освіти та культури слід звернути увагу на те, що в подальшому потрібно налагоджувати більш тісну співпрацю закладів освіти з філіями бібліотек та сільськими будинками культури. Активізувати здобувачів освіти та залучати їх до більш активної участі в житті сільських бібліотек та будинків культури.

 

1. ВИРІШИЛИ:

Доручити ГУЗ І.А., головному спеціалісту відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

2. СЛУХАЛИ:

ЗЕЛЕНСЬКОГО Сергія Семеновича, начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст доповіді додається до протоколу).

ДЕМИДЕНКО Ольга Миколаївна, директор Вересоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради спитала: чи буде здійснюватись підвіз до Комунального опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради здобувачів освіти під час другого туру учнівських олімпіад?

МАСЛЬОНКА С.П., начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради відповіла, що дане питання буде розглядатися дивлячись на те скільки здобувачів освіти прийматимуть участь у олімпіадах.

КЛИМЕНКО Валентина Петрівна, голова районної профспілкової організації Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради спитала, що буде з водіями, які здійснюватимуть підвіз дітей у вихідні, як бути з відшкодовувати вихід на роботу у вихідний?

МАСЛЬОНКА С.П., начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зауважила, що водіям буде надано інший день відпочинку у канікулярний час.

 

2. ВИСТУПИЛИ:

БУГАЙ Павло Віталійович, в.о. директора комунального закладу «Куликівська дитячо-юнацька спортивна школа» Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

ВІНІЧЕНКО Юлія Віталіївна, головний спеціаліст відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (текст виступу додається до протоколу).

Підбила підсумки обговорення С. МАСЛЬОНКА, начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради повідомивши присутніх про те, що найближчим часом буде передано до Управління автобус з КП «Куликівське ВУЖКГ», який буде використовуватись для довозу учасників самодіяльності на фестивалі, здобувачів освіти на змагання та на підміну шкільним автобусам. Також зазначила у необхідності придбання ще одного шкільного автобуса, придбання якого планується за програмою «Шкільний автобус».

 

2. ВИРІШИЛИ:

Доручити ЗЕЛЕНСЬКОМУ С.С., начальнику групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, спільно з відповідальними виконавцям доопрацювати та узгодити проект наказу начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради та в установлені терміни подати його на затвердження.

 

(Довідкові матеріали та накази, начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, додаються)

 

 

Начальник Управління

ОКТСМС Куликівської селищної ради                                 С. МАСЛЬОНКА

 

 

Організатор діловодства

Управління                                                                             І. ОВРАМЕНКО