Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Структурний підрозділ позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Куликівського ліцею Куликівської селищної ради

Історія існування Центру позашкільної освіти розпочалась понад 50 років тому. У 70–х роках працював Будинок піонерів і школярів у Куликівці. У 2000 році утворено Будинок дитячої та юнацької творчості. У 2004 році пройшла реорганізація (об’єднання) двох навчальних позашкільних закладів у районний Центр позашкільної освіти. Рішенням двадцятої першої сесії восьмого скликання від 10.08.2022 року №635 Куликівський центр позашкільної освіти реорганізовано шляхом приєднання у структурний підрозділ «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради.

Основним змістом діяльності структурного підрозділу є виявлення, підтримка і розвиток творчо обдарованих дітей і учнівської молоді, формування життєвих компетентностей особистості, соціальний захист і становлення вихованців, їх професійне самовизначення.

Йшли роки, мінялись назви закладу, форми і методи роботи, але не змінною залишилась головна мета – працювати так, щоб діти, які відкривають двері Центру позашкільної освіти, відразу потрапляли в чудесну атмосферу творчих пошуків, цікавої і корисної праці.

Структурний підрозділ «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради створює сприятливі умови для спільної творчості дітей та педагогів. Кожен навчальний рік – яскрава сторінка в його біографії.