Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

База відпочинку «Будинок Хаскі» с. Кладьківка

База відпочинку «Дім Хаскі» розташована на мальовничих берегах річки Десна. Прекрасна природа, чисте повітря, віддаленість від цивілізації створюють прекрасні умови для активного відпочинку в будь-який пору року.

Номерний фонд Будинок Хаскі складається з:

- двоповерхового котеджу (на 4 особи). На першому поверсі розташований кухонний острів (де Ви можете приготувати їжу), ванна кімната, камін, великий диван, смартTV, WiFi. На другому поверсі розташована спальня, з великими панорамними вікнами і робочий куточок (для роботи з комп'ютером).

- будинок Каюр складається з двох двомісних номерів (з усіма зручностям), які об’єднані великою вітальнею з кухонним островом, холодильником, диваном, каміном, Смарт TV, WiFi, WC.

На території комплексу розташована бочка-баня, для дітей створено справжній будиночок на дереві, зведено невеличке кафе, де можна насолодитись трав’яним чаєм, конюшня (на 8 коней) і розплідник Сибірських Хаскі (на 10 собак), а також велика кількість птиці (індики, кури, мускусна качка, цісаркі і т.д.), баранці, поні, єноти та білки. Все це багатство знаходиться біля річки Десна. Будинки мають унікальний дизайн і планування. Всі меблі зроблені з натурального дерева.

Більше детальної інформації можна отримати на сайті:

https://domhusky.com.ua/uk/

Посилання на групу у соціальній мережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/horstop66

Посилання на сторінку у соціальній мережі Інстаграм:

https://www.instagram.com/dom_haski/?hl=ru

А також їх можна знайти на Гугл-мапах:

https://g.page/domhusky?share

Телефони для довідок:

+38 093 691 55 00, Анатолій

+38 063 224 33 30, Євгенія