Архістратиго-Михайлівський храм у смт Куликівка
Архістратиго-Михайлівський храм у смт Куликівка є одним із айстарішіх храмів на території громади. Час побудови першого храму в Куликівці невідомий. Є лише загальна думка, що церква тут існує давно, можна припустити, що десь в 17 столітті на честь святого архістратига Михайла. Ця церква, безумовно, дерев’яна, згоріла близько 1720 року. За бідністю тих часів храм відбудували, теж з дерева, в 1734 році. Про це свідчить напис на перших сторінках одного напрестольного Євангелія: "1734 року це Євангеліє подав покійний монах Ісаія Єнько до церкви погорілої святого архістратига Михайла Куликівської на помин за душі".
Нинішній кам’яний храм заснований 25 квітня 1781 р. на новому місці в кількох кроках від старої дерев’яної церкви. На місці престолу старої церкви поставили пам’ятник, прикрашений великим залізним хрестом.
За браком коштів церква будувалась шість з половиною років. Візьмемо до уваги те, що на той час Куликівка мала близько тисячі жителів, всього 118 козацьких і 27 селянських дворів.
Тільки завдяки великому старанню священика Марка Яковича Митькевича церква була закінчена в жовтні 1797 р., і освячена 17 жовтня того ж року березинським протоієреєм Сімеоном Любарським. Вона побудована по плану архітектора Івана фон Дитерихштейна, з одним куполом, з одним західним приділом і з коміркою по ліву сторону вівтаря. Освячення храму відбулося 30 жовтня 1787 року. 3 самого початку церква не відрізнялася витонченістю архітектури, зате міцна, складена з цегли високої якості (її готувала цегельня, яка була біля будинку Шевеля в районі поліції). Покрівля і сам купол покриті залізом, стіни відштукатурені з обох сторін, ширина їх до одного метра. Тут же виливався дзвін для церкви. Він був дуже великий, його зняли в 1932р. Дзвіницю розібрали в 1933 р.
Пізніше будівля зазнавала різних розбудов, але престол у церкві був завжди один і завжди в ім’я святого архістратига Михайла.
З інших пам’яток старовини відомий церковний іконостас 1848 р., з дерева, в три яруси, з позолотою, вартістю в 420 рублів сріблом (на той час). Відома ікона Бога Отця, створена чернігівським художником Васьковим, яку пожертвував Куликівській церкві полковник Іван Загальський, і заплативши за неї 50 рублів сріблом.
Із 25 червня 1980 року настоятелем святого храму є протоієрей Петро Годун, якого поважають усі прихожани.