Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

30 років від заснування Куликівської дитячо-юнацької спортивної школи

Куликівська дитячо-юнацька спортивна школа була створена на початку 1991 року і ставила собі за мету підняти авторитет фізичної культури і спорту, залучити до занять спортом якомога більше дітей і з гідністю відстоювати честь Куликівщини в обласних та республіканських змаганнях.

Спортивна школа власних споруд не має, тому учні займаються на орендованих спортивних базах навчальних закладів громади.

За ці тридцять років Куликівська ДЮСШ виховала не одне покоління спортсменів, які займали призові місця на різних змаганнях.

У 1991-1992 навчальному році команда футболістів зайняла друге місце в турнірі країн СНД, гравець команди Олександр ТИЩЕНКО отримав приз кращого захисника. Команда з настільного тенісу стала бронзовим призером чемпіонату області.

1993-1994 навчальний рік був не менш успішним для спортивної школи, адже вихованець Сергій ШЕМЕНДЮК стає срібним призером чемпіонату області з футболу. В чемпіонаті області з футболу, вийшли у фінал дві команди, де старша стала срібним призером, а молодша – бронзовим. Олександр МИКИТЕНКО у складі команди «Юність» (Чернігів) займає 8 місце в чемпіонаті України з футболу. Людмила ХАЛІМОН стає чемпіонкою України з футболу серед дівчат. Андрій СЕМИДОЛІН бере участь у двох міжнародних турнірах з футболу у складі команди області, яка займає 5-е та 1-е місця. Юрій ШЕМЕНДЮК стає учасником всеукраїнських змагань з настільного тенісу.

Протягом наступним років вихованці не одноразово ставали чемпіонами з різних видів спорту, а саме:

- чемпіони Чернігівської області з футболу серед ДЮСШ 1997 року;

- чемпіони III юнацьких спортивних ігор з настільного тенісу у 2001 році;

- чемпіони області з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» у 2003 році;

- чемпіони 4 спортивних ігор школярів Чернігівщини у 2005 - 2006 н. р.;

- 5 місце на Всеукраїнських змаганнях з футболу «Золотий колосок» у 2006 році;

- чемпіони Чернігівської області з футболу серед команд ДЮСШ 2007р;

- клубний чемпіонат України з настільного тенісу (дитяча ліга), ТРУТЕНЬ Тарас у складі збірної команди області – 1 місце, 2007-2008 н. р.;

- II місце в клубному чемпіонаті області з настільного тенісу (юнацька ліга), 2009-2010 н. р.

- Катерина РОМАНЕНКО – срібна призерка Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд у складі збірної команди області 2004 р.н. – 2017 рік.;

- 3 місце на Міжнародному турнірі з футболу серед дівочих команд, 2018 рік (Естонія);

- 3 місце на Міжнародному турнірі з футболу серед юнаків, 2018 рік (Естонія);

- Вікторія ЯНОК – чемпіонка України з футболу серед дівочих команд у складі збірної команди області 2005 р.н. – 2019 рік.

- Владислав ЛИТВИНЕНКО бронзовий призер Чемпіонату України з рукопашного бою, 2020 р.

На сьогоднішній день у Куликівській ДЮСШ культивуються 5 видів спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, рукопашний бій та шахи.