Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

07 лютого 2021 року виповнюється 80 років Петру Павловичу Андрієнко, Генеральному консулу України в Ростові-на-Дону, Надзвичайному і Повноважному Посл

Андрієнко Петро Павлович народився 7 лютого 1941 року в с. Бакланова Муравійка Куликівського району Чернігівської області.

В 1964 р. вступив на хіміко-технологічний факультет Київського технологічного інституту легкої промисловості. Було нелегко, але дуже цікаво. Після трирічної служби в Збройних Силах було важко навчатися, особливо на цьому факультеті. Навчання вимагало наполегливості і навіть зубріння окремих тем. Слід відмітити, що рівень викладання і підготовки спеціалістів з питань технології виробництва хімічних волокон був надзвичайно високий. З особливим трепетом Петро Павлович згадує своїх керівників кафедри-професорів.

Під час студентського життя він активно займався боротьбою самбо. Був майстром спорту СРСР, чемпіоном України, входив до складу збірної України.

Після закінчення інституту в 1969 р. Андрієнка П.П. залишили на кафедрі хімічних волокон з подальшим вступом до аспірантури. Але через два місяці роботи на комсомольській конференції інституту його вибрали секретарем Комітету комсомолу. На цій посаді пропрацював більше чотирьох років.

У 1990-91 р.р. Петро Павлович обіймав посаду консультанта відділу науки і освіти, керуючого справами Київського міськкому Компартії України.

Протягом 1991-93 р.р. – головний спеціаліст, генеральний директор Фонду управлінського ризику, соціального захисту і допомоги Київської міської державної адміністрації.

З 1993-98 р.р. – керуючий справами Міністерства закордонних справ України.

У 1998-2002 р.р. – радник Посольства України в Російській Федерації.

У 2002 р. – начальник Управління послів з особливих доручень і головних радників МЗС України.

З 2002 р. працює Генеральним консулом України у Ростові на Дону.

Указом Президента України П.П. Андрієнко присвоєно звання дипломатичного надзвичайного і Повноважного Посланника.

В даний час є проректором Київського Національного інституту культури і мистецтв.